Předpokládaný termín k nastěhování: nejpozději listopad 2020

2018

Územní rozhodnutí : Listopad 2018

2019

Stavební povolení: Březen 2019

Zahájení výstavby: Červen - květen 2019

Připravili jsme pro vás projekt 38 rodinných domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem. Cílem developera je poskytnout budoucím obyvatelům všech věkových kategorií spokojené bydlení.

Celý projekt navazuje  na již vybudovanou vilovou zástavbu a je tak začleněn do intravilánu města. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody.  

Na jižním okraji plánované výstavby se nachází velký lesní masiv s cestičkami a pěšinkami pro klidné procházky i odpočinek na městem instalovaných lavičkách. Milovníci koní jistě rádi využijí nedaleký statek s chovem koní. Developer nezapomněl ani na naše nejmenší obyvatele a plánuje pro ně na jižním okraji projektu vybudovat dětské hřiště.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Pod Humny, prakticky v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.