obytná plocha domů
111 - 211 m2

obytná plocha domů

Čekají na vás dvoupatrové domy o dispozicích 5+kk a dvěma koupelnami. Z obývacího pokoje spojeného s kuchyní vedou francouzská okna přímo do vaší zahrady. Při návrhu jsme mysleli i dostatek úložného prostoru. V rámci standardu máme pro klienty jako bonus připaveno uliční oplocení s bránami a brankou, vydlážděné parkovací stání pro dvě auta, terasu, podzemní akumulační jímku na dešťovou vodu pro zavlažévání zahrady a přípravu pro vestavěné venkovní žaluzie na dálkové ovládání.

plocha pozemků
222 - 970 m2

plocha pozemků

Představte si, jaké to je přivonět k vlastním růžím, ochutnat vlastní zeleninu nebo si v létě zaplavat ve vlastním bazénu. Pod Humny se všechny vaše sny mohou změnit v realitu. Nabízíme domy s menší zahrádkou i rozlehlé parcely.

od severního okraje Prahy
10 km

od severního okraje Prahy

V Odolene Vodě je pošta, banka a základní obchody. Město je perfektní pro děti, najdete v ní školku, základní školu i dětské centrum. Na své si přijdou i sportovci, zkusit můžete místní tenisové kurty, sportovní areál nebo vyrazit na procházku do přilehlých lesů.

Předpokládaný termín k nastěnování
1. etapa - podzim 2020

Informace

Připravili jsme pro vás projekt 38 rodinných domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem. Cílem developera je poskytnout budoucím obyvatelům všech věkových kategorií spokojené bydlení.

Celý projekt navazuje  na již vybudovanou vilovou zástavbu a je tak začleněn do intravilánu města. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody.  

Na jižním okraji plánované výstavby se nachází velký lesní masiv s cestičkami a pěšinkami pro klidné procházky i odpočinek na městem instalovaných lavičkách. Milovníci koní jistě rádi využijí nedaleký statek s chovem koní. Developer nezapomněl ani na naše nejmenší obyvatele a plánuje pro ně na jižním okraji projektu vybudovat dětské hřiště.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Pod Humny, prakticky v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.

Aktuality

Stavební povolení na komunikaci

Dne 12.2.2019 nabylo právní moc rozhodnutí na vydání stavebního povolení na technickou a dopravní infrastrukturu, komunikace včetně odvodnění.

Skrývka ornice

Na základě rozhodnutí Odboru životního prostředí jsme zahájili skrývku ornice z celého areálu výstavby a uložení na dočasnou deponií.

Rozdělení pozemků

Dle vydaného regulačního plánu došlo k rozdělení pozemků.

Regulační Plán Pod Humny

Zastupitelstvo města Odolena Voda vydalo Opatření obecní povahy Regulační Plán Pod Humny nahrazující uzemní rozhodnutí.