obytná plocha domů
111 - 211 m2

obytná plocha domů

Čekají na vás dvoupatrové domy o dispozicích 5+kk se dvěma koupelnami. Z obývacího pokoje spojeného s kuchyní vedou francouzská okna přímo do vaší zahrady. Při návrhu jsme mysleli i na dostatek úložného prostoru. V rámci standardu máme pro klienty jako bonus připraveno uliční oplocení s bránami a brankou, vydlážděné parkovací stání pro dvě auta, terasu, podzemní akumulační jímku na dešťovou vodu pro zavlažování zahrady a přípravu pro vestavěné venkovní žaluzie na dálkové ovládání.

plocha pozemků
222 - 970 m2

plocha pozemků

Představte si, jaké to je přivonět k vlastním růžím, ochutnat vlastní zeleninu nebo si v létě zaplavat ve vlastním bazénu. Pod Humny se všechny vaše sny mohou změnit v realitu. Nabízíme domy s menší zahrádkou i domy s rozlehlými parcelami. Ke každé pak také podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu ze střechy pro zavlažování vaší zahrady.

od severního okraje Prahy
10 km

od severního okraje Prahy

V Odolene Vodě je pošta, banka a všechny potřebné obchody. Město je perfektní pro děti, najdete v něm školku, základní školu i dětské centrum. Na své si přijdou i sportovci, zkusit můžete místní tenisové kurty a sportovní areál. K procházce se také nabízí přilehlé lesy, nebo do nedaleké přírodní rezervace Vršky pod Špičákem, ze které se otevírá nádherný výhled na české středohoří. No a pro osvěžení leží pouhých 1,5 km koupaliště Jordán.

Předpokládaný termín k nastěnování
1. etapa - léto 2020

Informace

Připravili jsme pro vás nový developerský projekt 38 rodinných domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem. Developerský projekt poskytne budoucím obyvatelům všech věkových kategorií spokojené bydlení.

Celý projekt navazuje na již vybudovanou vilovou zástavbu a je tak začleněn do intravilánu města. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží v Praze východ ve Středočeském krají pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme naprosto vše co k městu patří: základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody, zdravotní ordinacé a i koupaliště.  

Na jižním okraji plánované výstavby se nachází velký lesní masiv s cestičkami a pěšinkami pro klidné procházky i odpočinek na městem instalovaných lavičkách. Milovníci koní jistě rádi využijí nedaleký statek s chovem koní. Developer nezapomněl ani na naše nejmenší obyvatele a plánuje pro ně na jižním okraji projektu vybudovat dětské hřiště.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Pod Humny, prakticky v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.

Aktuality

kolaudace dvdomů a trdomů Etapy II

Dvojdomy a trojdomy druhé Etapy byli kolaudovány a předány zákazníkům

kolaudace domů Etapa I

prvních 17 rodinných domů bylo kolaudováno a následně předáno zákazníkům

Kolaudace komunikace

dne 23/04/2020 byl vydán kolaudační souhlas k nové komunikace PodHumny

kolaudace vodovodních a kanalizačních řádů

17/02/2020 byl vydán kolaudační souhlas s užíváním vodovodních a kanalizačních řádů projektu Pod Humny

kolaudační souhlas k věřejnému osvětlení vzníkající ulice

5/02/2020 vydán kolaudační souhlas k věřenému osvětlení vznikající nové ulice

vydán kolaudační souhlas na plynovod a plynové přípojky

4 února 2020 vydán kolaudační souhlas pro plynovod a plynové přípojky

září 2019: start výstavby domů druhé etapy

zahájili jsme výstavbu domů závěrečné etapy projektu Pod Humny. Včetně tolik očekávaných solitérních vil.

květen 2019: zahájena výstavba domů první etapy

zahájena výstavba prvních rodinných domů projektu Pod Humny

Stavební povolení na výstavbu 38 rodinných domů Pod Humny

Stavební povoleni na výstavbu všech rodinných domů projektu Pod Humny je v právní moci.

zahájena výstavba kanalizaci a vodovodu

20/03/2019 zahájili jsme stavbu kanalizačního řádu

Stavební povolení na technickou infrastrukturu

Dne 12.2.2019 a 20.02.2019 nabylo právní moci stavební povolení na technickou a dopravní infrastrukturu, komunikace včetně odvodnění a vodovodní a kanalizační řady.

Skrývka ornice

Na základě rozhodnutí Odboru životního prostředí jsme zahájili skrývku ornice z celého areálu výstavby a uložení na dočasnou deponií.

Rozdělení pozemků

Dle vydaného regulačního plánu došlo k rozdělení pozemků.

Regulační Plán Pod Humny

Zastupitelstvo města Odolena Voda vydalo Opatření obecní povahy Regulační Plán Pod Humny nahrazující uzemní rozhodnutí.